Филтри -

Камиони Scania од Естонија

Резултати од пребарување: 183 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

183 огласа: Камиони Scania од Естонија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 25000 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража 737104 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16750 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2011 Километража 470000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 21000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2011 Километража 470000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 20600 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2007 Километража 879148 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 18870 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2012 Километража 359885 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 51.89 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2006 Километража 1770000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 18050 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража 737104 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
54.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 11715 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 357858 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 17497 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2016 Километража 475798 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 41700 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2016 Километража 85010 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2012 Километража Сила
Естонија, Jüri
камион кипер Scania P93 / ROBSON / FULL STEEL / 3 WAY TIP
1
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13025 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2016 Километража 324736 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 16445 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2011 Километража 874848 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 17065 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2010 Километража 1005678 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2012 Километража 596762 км Сила
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2017 Километража 334913 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
камион кипер Scania P113 340 / Full Steel / BIG Axles / Manual камион кипер Scania P113 340 / Full Steel / BIG Axles / Manual
2
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-10 Километража 195000 км Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Камион кипер
Носивост 15500 кг Зафатнина 48 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 1275000 км Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Камион рол кипер
Носивост 13480 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 721850 км Сила
Естонија, Tallinn, Harjumaa
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2016 Километража 820697 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 15051 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2015 Километража 499751 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
аукција 10.250 €
Камион кипер
Носивост 13900 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 331752 км Сила
Естонија, Rummu alevik
Контактирајте го продавачот
аукција 10.500 €
Камион кипер
Носивост 13115 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 478825 км Сила
Естонија, Rummu alevik
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 183 огласа
Прикажи