Филтри -

Камиони Scania од Данска

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

44 огласа: Камиони Scania од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион со завеса
Носивост 15200 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 643233 км Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Камион кипер
Носивост 8750 кг Евро Euro 4 Зафатнина 25.85 м³
Година 2007 Километража 962166 км Сила
Данска, Hedensted
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Камион-шасија
Носивост 16000 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 1251698 км Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 19700 кг Евро Euro 3 Зафатнина 23600 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража 771000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 19330 кг Евро Euro 5 Зафатнина 24 м³
Година 2009 Километража 975000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 8600 кг
Година 2012-02 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
аукција 40.910 € DKK 305.000 DKK
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 476267 км Сила
Данска, Nordjylland
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 787000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Носивост 18725 кг
Година 2017-07 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Камион рол кипер
Носивост 15900 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 816806 км Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 14500 кг
Година 2015-08 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 14515 кг
Година 2022-06 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Камион со рамна платформа
Носивост 16600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 14.29 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 660709 км Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2013-09 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
аукција 14.080 € DKK 105.000 DKK
Камион со кука за подигање товар
Носивост 18500 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 485081 км Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2015-02 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
аукција 7.041 € DKK 52.500 DKK
Камион со кука за подигање товар
Носивост 15700 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 860000 км Сила
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 14520 кг Евро Euro 6
Година 2022 Километража 325 км Сила
Данска, Horsens V
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 596000 км Сила
Данска, Horsens V
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 926000 км Сила
Данска, Horsens V
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 750000 км Сила
Данска, Tappernøje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 16700 кг Зафатнина 10.5 м³
Година 2020-03 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 693000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 31.650 € DKK 236.000 DKK
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2012 Километража 520077 км Сила
Данска, Nordsjælland
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се