Филтри -

Камиони Scania од Чешка Република

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

42 огласа: Камиони Scania од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13060 кг Евро Euro 3
Година 2002-03 Километража 609500 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14050 кг Евро Euro 6
Година 2015-02 Километража 1227400 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
19 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 22.240 € CZK 549.000 CZK
Камион-шасија
Година 09/2020 Километража 702803 км Сила
Чехија, Kladno 1
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14050 кг Евро Euro 6
Година 2015-02 Километража 1313900 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
94.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2019 Километража 235000 км Сила
Чехија, Litomyšl
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 13240 кг Евро Euro 6
Година 2016-01 Километража 751129 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13240 кг Евро Euro 6 Зафатнина 57.51 м³
Година 2016-01 Километража 751129 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
20.948 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 269025 км Сила
Чехија, Nučice
Контактирајте го продавачот
10.110 € CZK 249.500 CZK
Камион-шасија
Година 2007 Километража 1400000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
19.560 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14800 кг Евро Euro 5
Година 11/2012 Километража 856614 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2001 Километража 377000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
20.210 € CZK 499.000 CZK
Камион кипер
Година 2001 Километража 248000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
10.160 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 17100 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-07 Километража 887123 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
14.990 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Суспензија пружина/пружина
Година 2007-04 Километража 919700 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
81.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 57.51 м³
Година 2019-01 Километража 577633 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2011-03 Километража 963876 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2011-03 Километража 963876 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 4 Зафатнина 65.25 м³
Година 2007-07 Километража 697360 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
81.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 177.51 м³
Година 2019-01 Километража 577633 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2022-02-02 Километража 263200 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
81.010 € CZK 2.000.000 CZK
Камион кипер
Година 2007 Километража 600000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
19.889 €
Камион-контејнер
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 1149000 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
88.489 €
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 358000 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
33.275 € Со вклучен ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2008 Километража 1132900 км Сила
Чехија, Boleslavska
Контактирајте го продавачот
31.480 € CZK 777.000 CZK
Камион кипер
Носивост 12940 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 4025910 км Сила
Чехија
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи