Филтри -

Камиони Scania од Бугарија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Камиони Scania од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 116 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 950000 км Сила
Бугарија, Vratsa
Контактирајте го продавачот
38.858,78 €
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 677000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
50.618,67 €
Камион со рамна платформа
Носивост 26000 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 720000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
43.920 € BGN 85.900 BGN
Камион со завеса
Носивост 14400 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2014 Километража 630665 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
43.460,48 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 44000 кг Евро Euro 5
Година 2006 Километража 530000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
139.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 09/2018 Километража 425000 км Сила
Бугарија, Dupnitsa
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 09/2018 Километража 425000 км Сила
Бугарија, Dupnitsa
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 28000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 115.34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-04 Километража 860000 км Сила
Бугарија, Shumen
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Зафатнина 13000 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 1170000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
58.800 € BGN 115.000 BGN
Камион кипер
Носивост 29500 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 461500 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
камион кипер Scania R 500 за делови
1
Контактирајте го продавачот
5,62 € BGN 11 BGN
Камион кипер
Носивост 11 кг
Година 2006 Километража 11 км Сила
Бугарија, PERNIK
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2007 Километража 1470000 км Сила
Бугарија, Dupnitsa
Контактирајте го продавачот
139.999 €
Камион за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2015 Километража 910000 км Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 11000 кг
Година 11/2016 Километража 1314000 км Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
127.500 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2008 Километража 580000 км Сила
Бугарија, Elin Pelin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се