Филтри -

Камиони Scania - Бразил

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

3 огласа: Камиони Scania - Бразил

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
93.230 € BRL 540.000 R$
Камион за превоз на дрва
Година Километража Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
93.230 € BRL 540.000 R$
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 400000 км Сила
Бразил
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
81.150 € BRL 470.000 R$
Камион кипер
Година 2015 Километража 476000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios

Други марки во делот "Камиони - Бразил"

Контактирајте го продавачот
51.790 € BRL 300.000 R$
Камион-цистерна
Зафатнина 18 м³
Година 2014 Километража 128000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион со рамна платформа Mercedes-Benz Atron 2729 6x4 2p
1
Контактирајте го продавачот
94.610 € BRL 548.000 R$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 94000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион кипер Volkswagen 31-330 E камион кипер Volkswagen 31-330 E камион кипер Volkswagen 31-330 E
3
Контактирајте го продавачот
60.430 € BRL 350.000 R$
Камион кипер
Зафатнина 14 м³
Година 2012 Километража 116000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион-цистерна Ford CARGO 2428 E T 3-Eixos 2p
1
Контактирајте го продавачот
73.380 € BRL 425.000 R$
Камион-цистерна
Година 2011 Километража 26000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
65.610 € BRL 380.000 R$
Камион кипер
Година 2014 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
119.600 € BRL 693.000 R$
Камион кипер
Година 2022 Километража 369 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион со рамна платформа Mercedes-Benz Atego 1726 камион со рамна платформа Mercedes-Benz Atego 1726
2
Контактирајте го продавачот
85.460 € BRL 495.000 R$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2018 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион кипер Mercedes-Benz Axor 3131 камион кипер Mercedes-Benz Axor 3131 камион кипер Mercedes-Benz Axor 3131
3
Контактирајте го продавачот
68.710 € BRL 398.000 R$
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 16777220 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион-цистерна Mercedes-Benz 1420 2p
1
Контактирајте го продавачот
37.640 € BRL 218.000 R$
Камион-цистерна
Зафатнина 10 м³
Година 2004 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
60.430 € BRL 350.000 R$
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 20000 л
Година 2016 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
31.420 € BRL 182.000 R$
Камион кипер
Година 2004 Километража 230000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион рол кипер Volvo VM 270 камион рол кипер Volvo VM 270
2
Контактирајте го продавачот
73.890 € BRL 428.000 R$
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 159800 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион за транспорт на гориво Mercedes-Benz 1718 камион за транспорт на гориво Mercedes-Benz 1718
2
Контактирајте го продавачот
56.110 € BRL 325.000 R$
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 5000 л
Година 2011 Километража 159000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
53.520 € BRL 310.000 R$
Камион-шасија
Година 2018 Километража 147271 км Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
53.520 € BRL 310.000 R$
Камион-шасија
Носивост 17000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 147000 км Сила
Бразил
камион-цистерна Mercedes-Benz Axor 3131 камион-цистерна Mercedes-Benz Axor 3131 камион-цистерна Mercedes-Benz Axor 3131
3
Контактирајте го продавачот
84.600 € BRL 490.000 R$
Камион-цистерна
Година 2018 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
62.150 € BRL 360.000 R$
Камион со рамна платформа
Носивост 20000 кг
Година 2001 Километража 103021 км Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
69.060 € BRL 400.000 R$
Камион со рамна платформа
Година 2011 Километража 170000 км Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
88.050 € BRL 510.000 R$
Камион со рамна платформа
Носивост 14025 кг
Година 2010 Километража 141509 км Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
55.250 € BRL 320.000 R$
Камион платформа
Носивост 9700 кг
Година 2002 Километража 104584 км Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
88.050 € BRL 510.000 R$
Камион со рамна платформа
Година 2013 Километража Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
43.160 € BRL 250.000 R$
Камион за шлепување
Носивост 9000 кг
Година 2010 Километража 115104 км Сила
Бразил
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи