Филтри -

Камиони Scania од Белгија

Резултати од пребарување: 176 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

176 огласа: Камиони Scania од Белгија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 50.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 718467 км Сила
Белгија, Wingene
камион рол кипер Scania 92 /230 Turbo Intercooler камион рол кипер Scania 92 /230 Turbo Intercooler
2
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион рол кипер
Носивост 8300 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 495000 км Сила
Белгија, Ooigem
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион со завеса
Носивост 15500 кг Евро Euro 4 Зафатнина 47.85 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 785000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 10580 кг Суспензија пружина/пружина
Година 06/1986 Километража 146591 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 8474 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 07/1997 Километража 484982 км Сила
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Камион-ладилник
Евро Euro 1 Зафатнина 45.08 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-09 Километража 840287 км Сила
Белгија, Hoogstraten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2001 Километража Сила
Белгија, Liege
Контактирајте го продавачот
29.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 339809 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 14160 кг Евро Euro 2
Година 2002-07-10 Километража 528345 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-12-04 Километража 292320 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
17.750 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 10780 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2013 Километража 778392 км Сила
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 04/2017 Километража 679500 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
19.450 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004-02-26 Километража 561466 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
24.450 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-08-02 Километража 311486 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-06-06 Километража 500000 км Сила
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2004-05-13 Километража 395613 км Сила
Белгија, Lokeren
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 15000 кг
Година 2004 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
24.850 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 553254 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 10000 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/1992 Километража 250000 км Сила
Белгија, Charleroi
камион за превоз на дрва Scania 112.360 камион за превоз на дрва Scania 112.360 камион за превоз на дрва Scania 112.360
3
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 1984 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
камион-контејнер Scania G440-INTARDER - BDF камион-контејнер Scania G440-INTARDER - BDF камион-контејнер Scania G440-INTARDER - BDF
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
17.450 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 16905 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-11-21 Километража 666687 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 2 Зафатнина 46.7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 853574 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
11.850 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 1406020 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
21.850 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 671757 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
16.850 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Зафатнина 48.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 574445 км Сила
Белгија, Wingene
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 176 огласа
Прикажи