Филтри -

Камиони Scania од Австрија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи

18 огласа: Камиони Scania од Австрија

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
54.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
2018
691329 км
Сила 450 кс (331 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 15510 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Австрија, Villach
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
2022
72953 км
Сила 250 кс (184 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Австрија, Villach
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
78.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
2018
186146 км
Сила 450 кс (331 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 12670 кг Суспензија пневматски/пневматски
Австрија, Brunn am Gebirge
Контактирајте го продавачот
29.850 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
2012
1179546 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 14500 кг Суспензија пневматски/пневматски
Австрија, Brunn am Gebirge
Контактирајте го продавачот
73.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
2018
264563 км
Сила 450 кс (331 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 13090 кг Суспензија пневматски/пневматски
Австрија, Brunn am Gebirge
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Камион-шасија
2014
803000 км
Сила 450 кс (331 kW) Евро Euro 6 Оскина конфигурација 6x2
Австрија, Selzthal
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион фургон
2015
599057 км
Сила 411 кс (302 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
2012
851344 км
Сила 500 кс (368 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 13900 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Австрија, Brunn am Gebirge
Контактирајте го продавачот
51.000 €
Камион со рамна платформа
2014
573000 км
Сила 411 кс (302 kW) Евро Euro 6 Оскина конфигурација 6x2
Австрија, Selzthal
Контактирајте го продавачот
275.000 € Без ДДВ
Камион платформа
2021
20360 км
Сила 500 кс (368 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 16400 кг Оскина конфигурација 8x4 Суспензија пневматски/пневматски
Австрија, Brunn am Gebirge
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион кипер
2008
418573 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион кипер
2006
299267 км
Сила 310 кс (228 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Австрија, Leopoldsdorf
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
2010
552300 км
Сила 480 кс (353 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x4
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
2016
426200 км
Сила 450 кс (331 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
2012
670200 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
55.500 €
Камион за превоз на дрва
2014
364000 км
Сила 489 кс (359 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x4
Австрија, Selzthal
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
2017
1118980 км
Сила 411 кс (302 kW) Евро Euro 6 Носивост 8900 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
2004
900000 км
Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Австрија, Kremsbrücke
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи