Филтри -

Камиони Sany

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Камиони Sany

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион кипер Sany SYZ318C 8C нови камион кипер Sany SYZ318C 8C нови камион кипер Sany SYZ318C 8C
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 24000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови камион кипер Sany SYZ424C 8S нови камион кипер Sany SYZ424C 8S нови камион кипер Sany SYZ424C 8S
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 34000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
41.500 US$ EUR ≈ 39.410 €
Камион кипер
Година 04/2022 Километража Сила
Кина
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се