Филтри -

Камиони STOKOTA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони STOKOTA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво STOKOTA MAN TGA 26.430 камион за транспорт на гориво STOKOTA MAN TGA 26.430 камион за транспорт на гориво STOKOTA MAN TGA 26.430
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 750000 км Сила
Полска, Stalowa Wola
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 27000 кг Зафатнина 36506 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/1997 Километража Сила
Германија, Zittau
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се