Филтри -

Камиони STEYR од Полска

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони STEYR од Полска: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-шасија STEYR 36S36 8X4 long chassis
9
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража Сила 360 кс
Полска, Człopa
камион кипер STEYR
2
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Полска, Łapy
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер STEYR Steyr 1491 wywrotka
5
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1985 Километража Сила
Полска, Jordanow
камион кипер STEYR Steyr 32 S37 Samochód ciężarowy wywrotka
6
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1991 Километража Сила
Полска, Jordanow
камион-шасија STEYR 32S36
4
Контактирајте го продавачот
5.800 € Со вклучен ДДВ
Камион-шасија
Носивост 24000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража Сила 360 кс
Полска, Włocławek
камион кипер STEYR STEYER TIIPPER 6X6 TOPP!
10
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 01/1992 Километража Сила
Полска, Nysa
камион со рамна платформа STEYR 12 S 18
8
Контактирајте го продавачот
2.100 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража Сила
Полска, Olkusz
камион кипер STEYR K-29, Full Steel
17
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12000 кг Евро Euro 1 Зафатнина 8143 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1977-04-04 Километража 335954 км Сила 240 кс
Полска, WOLSZTYN
камион кипер STEYR 1491, Tipper 6x4, Full Steel, big axles ,6 CYLINDERS
15
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 11800 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Модел 1491
Година 1983-07-05 Километража 237927 км Сила 330 кс
Полска, WOLSZTYN
камион со рамна платформа STEYR 1491-MAN
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 11000 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1985-03-29 Километража 1488959 км Сила 280 кс
Полска, WOLSZTYN
камион кипер STEYR 32S21-MAN  ,Tipper 6x4,MANUAL PUMPE
13
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14650 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1990-04-12 Километража 868531 км Сила 310 кс
Полска, WOLSZTYN
камион кипер STEYR 32S31-Man, Full Steel, P43 6x4,Big axles!!! Big Tipper
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12350 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1990-06-27 Километража 997781 км Сила 320 кс
Полска, WOLSZTYN
камион кипер STEYR 1491-MAN, Full Steel 6x6, Manual Pump
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1987-07-04 Километража 929655 км Сила 280 кс
Полска, WOLSZTYN
камион кипер STEYR 1491
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 10900 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1987-07-13 Километража 337324 км Сила 280 кс
Полска, WOLSZTYN
камион кипер STEYR 1491, Tipper 6x4, Full Steel, big axles ,6 CYLINDERS
17
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 11800 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Модел 1491
Година 1975-08-25 Километража 468272 км Сила 330 кс
Полска, WOLSZTYN
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се