Камиони STEYR од Холандија

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони STEYR од Холандија: 11 огласа
€ 8.000 ≈ US$ 9.035
Камион кипер
Носивост 14000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1986-06-30 Километража 350586 км Сила 260 кс
Холандија, Susteren
€ 8.500 ≈ US$ 9.600
Камион кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 1981-06-30 Километража 371479 км Сила
Холандија, Susteren
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 8.000 ≈ US$ 9.035
Камион кипер
Носивост 14000 кг Зафатнина V=9.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1982-06-30 Километража 349590 км Сила 260 кс
Холандија, Susteren
€ 8.000 ≈ US$ 9.035
Камион кипер
Носивост 14000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1978-06-30 Километража 499292 км Сила 260 кс
Холандија, Susteren
€ 8.000 ≈ US$ 9.035
Камион кипер
Носивост 12750 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1986-01-01 Километража 34413 км Сила 280 кс
Холандија, Susteren
Камион кипер
Година 1993 Километража 149000 км Сила
Холандија, Zwaanshoek
€ 7.500 ≈ US$ 8.470
Камион кипер
Носивост 12000 кг Зафатнина V=11.13 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1979-01-01 Километража 495591 км Сила 280 кс
Холандија, Susteren
€ 8.000 ≈ US$ 9.035
Камион кипер
Носивост 10000 кг Зафатнина V=9.35 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1985-06-30 Километража 295800 км Сила 260 кс
Холандија, Susteren
€ 7.999 ≈ US$ 9.034
Камион кипер
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1986-06-30 Километража 13086 км Сила 260 кс
Холандија, Susteren
€ 7.750 ≈ US$ 8.753
Камион кипер
Носивост 14000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1984-06-30 Километража 267245 км Сила 260 кс
Холандија, Susteren
€ 8.000 ≈ US$ 9.035
Камион кипер
Носивост 10000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1985-06-30 Километража 329246 км Сила 260 кс
Холандија, Susteren
Омилени : 0 Споредба : 0