Филтри -

Камиони STEYR од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони STEYR од Германија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер STEYR 1491 10t Militär
1
Контактирајте го продавачот
29.750 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Носивост 10000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1989-01 Километража 9999 км Сила 306 кс
Германија, Falkenberg
камион платформа STEYR 12M18 D-Puch 11,5T
72
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 €
Камион платформа
Година Километража Сила 177 кс
Германија, Eggenstein-Leopoldshafen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер STEYR
15
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Марка на каросерија Meiller
Година 1987-06 Километража 638100 км Сила 241 кс
Германија, Selm
камион со рамна платформа STEYR 19 S 24
14
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 321000 км Сила 241 кс
Германија, Selm
камион кипер STEYR 19S270
14
Контактирајте го продавачот
10.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1994 Километража 621250 км Сила 272 кс
Германија, Selm
камион кипер STEYR 19S270/ 4X4 Kran Palfinger PK8000 B
15
Контактирајте го продавачот
10.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 06/1994 Километража 621250 км Сила 270 кс
Германија, Selm
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се