Филтри -

Камиони STEYR од Европа

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

34 огласа: Камиони STEYR

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.000 € PLN 75.000 PLN
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 476000 км Сила
Полска, Biłgoraj
Контактирајте го продавачот
5.859 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Носивост 2000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 165078 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 452012 км Сила
Полска, Bielsko Biała
Контактирајте го продавачот
аукција 10.200 €
Камион кипер
Носивост 9020 кг Евро Euro 1
Година 1997 Километража 648486 км Сила
Литванија, Kelmė
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 01/1982 Километража 165884 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Камион кипер
Носивост 13320 кг Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Trösch Модел Kipper
Година 2002 Километража 441000 км Сила
Полска, Włocławek
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 7500 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1972 Километража 579396 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12350 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 997781 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
10.550 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 929655 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 10900 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 337324 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12200 кг Евро Euro 2 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1998-03-01 Километража 92210 км Сила
Австрија, Lannach
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Воен камион
Носивост 5600 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 03/1998 Километража 59603 км Сила
Австрија, Lannach
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 604500 км Сила
Полска, Borowa
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 627300 км Сила
Полска, Borowa
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 16040 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1989 Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража Сила
Полска, Borowa
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 9200 кг
Година 1993 Километража 400000 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 9700 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1989-07-07 Километража 451682 км Сила
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1994 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Камион кипер
Година 11/1991 Километража Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 459139 км Сила
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион кипер
Носивост 13000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1985 Километража Сила
Полска, Włocławek
Контактирајте го продавачот
7.999 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 01/1990 Километража Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 01/1993 Километража Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 12000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 62053 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се