Филтри -

Камиони STEYR

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

35 огласа: Камиони STEYR

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 7500 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1972 Километража 579396 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12350 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 997781 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.550 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 929655 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 10900 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 337324 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 12000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 62053 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Зафатнина 10000 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража Сила
Германија, Brücken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/1995 Километража 120021 км Сила
Унгарија, Hajós
Контактирајте го продавачот
15.920 € PLN 75.000 PLN
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 476000 км Сила
Полска, Biłgoraj
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 452012 км Сила
Полска, Bielsko Biała
Контактирајте го продавачот
7.999 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 1989 Километража 261100 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
18.250 €
Камион со рамна платформа
Носивост 2688 кг Евро Euro 2
Година 1997 Километража 3000 км Сила
Холандија, Den Helder
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 47000 км Сила
Полска, Drzonek
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Зафатнина 11 м³
Година 2001 Километража Сила
Словачка, Šalgočka
Контактирајте го продавачот
4.012 € PLN 18.900 PLN
Камион со рамна платформа
Носивост 7550 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража Сила
Полска, Wadowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1989 Километража Сила
Полска, Myszków
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Камион кипер
Година 01/1990 Километража Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража Сила
Полска, Myszków
Контактирајте го продавачот
11.990 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 459139 км Сила
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 1997 Километража 293970 км Сила
Чехија, Ostrava
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 01/1982 Километража 165884 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион кипер
Носивост 13320 кг Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Trösch Модел Kipper
Година 2002 Километража 441000 км Сила
Полска, Włocławek
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1994 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2007 Километража 12330 км Сила
Германија, Hosenfeld
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12200 кг Евро Euro 2 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1998-03-01 Километража 92210 км Сила
Австрија, Lannach
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Воен камион
Носивост 5600 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 03/1998 Километража 59603 км Сила
Австрија, Lannach
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се