Камиони STAR од Полска

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони STAR од Полска: 11 огласа
€ 3.024 ≈ US$ 3.529
Камион кипер
Година 1995-06-20 Километража 13957 км Сила
Полска, Medynia Głogowska
€ 1.900 ≈ US$ 2.217
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 261000 км Сила
Полска, Garwolin
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 3.809 ≈ US$ 4.444
Камион завеса
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 256000 км Сила
Полска, Jasionka
€ 2.377 ≈ US$ 2.773
Камион кипер
Година 1990-11-05 Километража 111000 км Сила
Полска, Aleksandrów Łódzki
€ 6.519 ≈ US$ 7.606
Камион фургон
Носивост 5005 кг
Година 1988 Километража Сила 150 кс
Полска, Stary Sącz
€ 25.140 ≈ US$ 29.337
Камион со церада
Носивост 5000 кг Зафатнина V=13.72 м³
Година 2006-09-08 Километража 161000 км Сила 180 кс
Полска, Widełki
€ 7.218 ≈ US$ 8.421
Камион со церада
Носивост 4500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража Сила 150 кс
Полска, Stary Sącz
€ 7.218 ≈ US$ 8.421
Камион фургон
Носивост 5230 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража Сила
Полска, Stary Sącz
€ 4.191 ≈ US$ 4.889
Воен камион
Година 1985 Километража 7450 км Сила
Полска, Kopana
€ 4.191 ≈ US$ 4.889
Воен камион
Година 1982 Километража 4528 км Сила
Полска, Kopana
€ 14.000 ≈ US$ 16.334
Камион со церада
Носивост 4000 кг
Година 2003 Километража 129385 км Сила 155 кс
Полска, Tuliszków
Омилени : 0 Споредба : 0