Камиони STAR од Европа

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони STAR: 14 огласа
€ 9.500 ≈ US$ 11.123
Продавница на камион
Зафатнина V=18.48 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2017 Километража Сила
Грција, ΓΑΣΤΟΥΝΗ
€ 29.940 ≈ US$ 35.052
Камион со церада
Носивост 5000 кг Зафатнина V=13.72 м³
Година 2006-09-08 Километража 161000 км Сила 180 кс
Полска, Widełki
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Clicking here, you consent to our privacy policy and user agreement.
€ 3.797 ≈ US$ 4.445
Камион завеса
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 256000 км Сила
Полска, Jasionka
€ 2.321 ≈ US$ 2.717
Воен камион
Година 01/1975 Километража 9873 км Сила
Полска, Kopana
€ 4.177 ≈ US$ 4.891
Воен камион
Година 1985 Километража 7450 км Сила
Полска, Kopana
€ 4.177 ≈ US$ 4.891
Воен камион
Година 1982 Километража 4528 км Сила
Полска, Kopana
€ 13.690 ≈ US$ 16.032
Камион со церада
Носивост 4000 кг
Година 2003 Километража 129385 км Сила 155 кс
Полска, Tuliszków
€ 1.900 ≈ US$ 2.225
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 261000 км Сила
Полска, Garwolin
€ 2.251 ≈ US$ 2.636
Камион кипер
Година 1978 Километража Сила
Полска, Wojkowice Kościelne
€ 62.317 ≈ US$ 72.961
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 2999 км Сила 224 кс
Полска, Starachowice
€ 70.706 ≈ US$ 82.783
Камион со рамна платформа
Година 1990 Километража 1499 км Сила
Полска, Starachowice
€ 39.547 ≈ US$ 46.302
Камион кипер
Година 2000 Километража 999 км Сила
Полска, Starachowice
€ 106.658 ≈ US$ 124.875
Камион со рамна платформа
Носивост 4000 кг
Година 1998 Километража 299 км Сила
Полска, Starachowice
€ 6.498 ≈ US$ 7.608
Камион фургон
Носивост 5005 кг
Година 1988 Километража Сила 150 кс
Полска, Stary Sącz
Омилени : 0 Споредба : 0