Камиони STAR

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони STAR: 14 огласа
€ 9.500 ≈ US$ 11.204
Продавница на камион
Зафатнина V=18.48 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2017 Километража Сила
Грција, ΓΑΣΤΟΥΝΗ
€ 30.100 ≈ US$ 35.496
Камион со церада
Носивост 5000 кг Зафатнина V=13.72 м³
Година 2006-09-08 Километража 161000 км Сила 180 кс
Полска, Widełki
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 3.817 ≈ US$ 4.502
Камион завеса
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 256000 км Сила
Полска, Jasionka
€ 2.333 ≈ US$ 2.752
Воен камион
Година 01/1975 Километража 9873 км Сила
Полска, Kopana
€ 4.200 ≈ US$ 4.953
Воен камион
Година 1985 Километража 7450 км Сила
Полска, Kopana
€ 4.200 ≈ US$ 4.953
Воен камион
Година 1982 Километража 4528 км Сила
Полска, Kopana
€ 13.770 ≈ US$ 16.235
Камион со церада
Носивост 4000 кг
Година 2003 Километража 129385 км Сила 155 кс
Полска, Tuliszków
€ 1.900 ≈ US$ 2.241
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 261000 км Сила
Полска, Garwolin
€ 2.263 ≈ US$ 2.669
Камион кипер
Година 1978 Километража Сила
Полска, Wojkowice Kościelne
€ 62.317 ≈ US$ 73.497
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 2999 км Сила 224 кс
Полска, Starachowice
€ 70.706 ≈ US$ 83.391
Камион со рамна платформа
Година 1990 Километража 1499 км Сила
Полска, Starachowice
€ 39.547 ≈ US$ 46.642
Камион кипер
Година 2000 Километража 999 км Сила
Полска, Starachowice
€ 106.658 ≈ US$ 125.792
Камион со рамна платформа
Носивост 4000 кг
Година 1998 Километража 299 км Сила
Полска, Starachowice
€ 6.533 ≈ US$ 7.705
Камион фургон
Носивост 5005 кг
Година 1988 Километража Сила 150 кс
Полска, Stary Sącz
Омилени : 0 Споредба : 0