Камиони SKODA-LIAZ

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони SKODA-LIAZ: 4 огласа
€ 2.776 ≈ US$ 3.274
Камион со рамна платформа
Година 1970 Километража Сила
Полска, Glogow Malopolski
€ 1.546 ≈ US$ 1.823
Камион со рамна платформа
Година 1980-06 Километража 7345 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Clicking here, you consent to our privacy policy and user agreement.
€ 17.893 ≈ US$ 21.103
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 1996-06 Километража 218547 км Сила 329 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 1.850 ≈ US$ 2.182
Камион кипер
Година 1978-06 Километража 44092 км Сила 211 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
Омилени : 0 Споредба : 0