Филтри -

Камиони SISU од Финска

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

40 огласа: Камиони SISU од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
74.800 €
Камион кипер
Година 2013 Километража 416000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2022 Километража Сила
Финска, Turku
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер SISU Rock CK16M-625 10x4 камион кипер SISU Rock CK16M-625 10x4 камион кипер SISU Rock CK16M-625 10x4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2022 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
169.000 €
Камион со кука за подигање товар
Година 2018 Километража 310000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
119.900 €
Камион платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 460000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17800 кг
Година 2001 Километража 950999 км Сила
Финска, Oulu
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2003 Километража 805000 км Сила
Финска, Kuusamo
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 808000 км Сила
Финска, Vantaa
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2002 Километража 908999 км Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2002 Километража 924999 км Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 2008 Километража 719999 км Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 21950 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 730000 км Сила
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 16800 кг
Година 1999 Километража 407999 км Сила
Финска, Pirkkala
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 19500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 1189256 км Сила
Финска, Vantaa
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 21850 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 1333999 км Сила
Финска, Tupos
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Камион со кука за подигање товар
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 853000 км Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2004 Километража Сила
Финска, Munsala
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2000 Километража 926200 км Сила
Финска, Laukaa
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1994 Километража Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17800 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража 913000 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
камион за превоз на дрва SISU E14M камион за превоз на дрва SISU E14M камион за превоз на дрва SISU E14M
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Година 2002 Километража Сила
Финска, Munsala
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 18704 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 638000 км Сила
Финска, Vantaa
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 12300 кг
Година 2002 Километража Сила
Финска, Pirkkala
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16050 кг
Година 2004 Километража 813000 км Сила
Финска, Pirkkala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2008 Километража 440000 км Сила
Финска, Munsala
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се