Филтри -

Камиони SISU од Европа

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

42 огласа: Камиони SISU

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2007 Километража 557999 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
219.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17340 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 329999 км Сила
Финска, Vantaa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
199.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 20990 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 158000 км Сила
Финска, Vantaa
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 20600 кг
Година 2007 Километража 810999 км Сила
Финска, Vantaa
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион со кука за подигање товар
Година 1991 Километража 750000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
74.800 €
Камион кипер
Година 2013 Километража 416000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2022 Километража Сила
Финска, Turku
камион кипер SISU Rock CK16M-625 10x4 камион кипер SISU Rock CK16M-625 10x4 камион кипер SISU Rock CK16M-625 10x4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2022 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
169.000 €
Камион со кука за подигање товар
Година 2018 Километража 310000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Камион кипер
Носивост 10000 кг
Година 1986 Километража Сила
Унгарија, Tiszaalpár
Контактирајте го продавачот
119.900 €
Камион платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 460000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17800 кг
Година 2001 Километража 950999 км Сила
Финска, Oulu
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2003 Километража 805000 км Сила
Финска, Kuusamo
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2002 Километража 908999 км Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2002 Километража 924999 км Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 2008 Километража 719999 км Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 21950 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 730000 км Сила
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 16800 кг
Година 1999 Километража 407999 км Сила
Финска, Pirkkala
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 19500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 1189256 км Сила
Финска, Vantaa
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 21850 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 1333999 км Сила
Финска, Tupos
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Камион со кука за подигање товар
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 853000 км Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2004 Километража Сила
Финска, Munsala
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2000 Километража 926200 км Сила
Финска, Laukaa
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1994 Километража Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
камион за превоз на дрва SISU E14M камион за превоз на дрва SISU E14M камион за превоз на дрва SISU E14M
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Година 2002 Километража Сила
Финска, Munsala
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се