Филтри -

Камиони SISU од Естонија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони SISU од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2006-01-20 Километража 463000 км Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13600 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 468040 км Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2003-11-14 Километража 1104941 км Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година Километража Сила
Естонија, Tammiku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година Километража Сила
Естонија, Tammiku
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се