Филтри -

Камиони SISU

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

40 огласа: Камиони SISU

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 845,90 € NOK 10.000 NOK
Камион кипер
Носивост 20865 кг
Година 2014 Километража 356574 км Сила
Норвешка, Nore Og Uvdal
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион платформа
Суспензија хидраулично
Година 1994 Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2021 Километража Сила
Финска, Munsala
Контактирајте го продавачот
239.900 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража 39000 км Сила
Финска, Vantaa
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Камион-шасија
Година Километража Сила
Грција, αθηνα
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2008 Километража 440000 км Сила
Финска, Munsala
камион кипер SISU Polar CK 16M 8X4
1
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 204000 км Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Камион кипер
Година 2005 Километража 957000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
279.900 €
Камион кипер
Година 2019 Километража 204000 км Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2017 Километража 220000 км Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
159.900 €
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 100200 км Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
камион кипер SISU Rock CK16M-625 10x4 камион кипер SISU Rock CK16M-625 10x4 камион кипер SISU Rock CK16M-625 10x4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2023 Километража Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
38.900 €
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 542000 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Камион рол кипер
Година 2000 Километража 586000 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
36.800 €
Камион рол кипер
Година 2008 Километража Сила
Финска, Vantaa, Uusimaa
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Камион со рамна платформа
Година 1996 Километража Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 24740 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 406000 км Сила
Финска, Tupos, Pohjois-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
41.700 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2008 Километража 583338 км Сила
Финска, Kuusamo
Контактирајте го продавачот
93.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Година 2004 Километража 448456 км Сила
Финска, Kuusamo
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 30000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 714999 км Сила
Финска, Tupos, Pohjois-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2008 Километража 619999 км Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 18704 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 638000 км Сила
Финска, Tupos, Pohjois-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
259.900 €
Камион кипер
Година 2021 Километража 75000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 20600 кг
Година 2007 Километража 810999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Камион со кука за подигање товар
Година 1991 Километража 750000 км Сила
Финска, Turku
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се