Филтри -

Камиони SINOTRUK од Украина

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони SINOTRUK од Украина: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион кипер SINOTRUK HOHAN N7G нови камион кипер SINOTRUK HOHAN N7G нови камион кипер SINOTRUK HOHAN N7G
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила 400 кс
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 31200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 23 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 480 кс
Украина, с. Святопетровское
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на зрна
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила 440 кс
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 39.690 €
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 148000 км Сила 330 кс
Украина, с. Святопетровское
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се