Филтри -

Камиони SINOTRUK од Кина

Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

55 огласа: Камиони SINOTRUK од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 70000 кг Зафатнина 35 м³
Година 05/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
15.934 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.670 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
43.800 US$ EUR ≈ 40.790 €
Камион кипер
Носивост 20000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 19.32 л Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2018 Километража 300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.570 €
Камион кипер
Година 2014 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2013 Километража 3600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.600 US$ EUR ≈ 17.320 €
Камион кипер
Година 2018 Километража 300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.800 US$ EUR ≈ 16.580 €
Камион кипер
Година 2019 Километража 150 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.970 €
Камион кипер
Година 2015 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.890 US$ EUR ≈ 16.660 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
17.100 US$ EUR ≈ 15.930 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
4.350 US$ EUR ≈ 4.051 €
Камион-цистерна
Евро Euro 2 Зафатнина 20 м³
Година 12/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
нови камион кипер SINOTRUK Howo 6X4 Tipper Truck for Sale in Ghana - Y нови камион кипер SINOTRUK Howo 6X4 Tipper Truck for Sale in Ghana - Y нови камион кипер SINOTRUK Howo 6X4 Tipper Truck for Sale in Ghana - Y
3
Контактирајте го продавачот
41.500 US$ EUR ≈ 38.650 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 39.120 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Камион кипер
Носивост 12620 кг Евро Euro 2 Зафатнина 23 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
21.700 €
Камион кипер
Носивост 12620 кг Евро Euro 3 Зафатнина 23 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
41.500 US$ EUR ≈ 38.650 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
37.500 US$ EUR ≈ 34.930 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
41.500 US$ EUR ≈ 38.650 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
нови камион кипер SINOTRUK Howo 371 Dump Truck for Sale Price - Z нови камион кипер SINOTRUK Howo 371 Dump Truck for Sale Price - Z нови камион кипер SINOTRUK Howo 371 Dump Truck for Sale Price - Z
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
42.500 US$ EUR ≈ 39.580 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 19.32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
45.900 US$ EUR ≈ 42.750 €
Камион кипер
Носивост 38000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
16.496 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2016 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
19.800 US$ EUR ≈ 18.440 €
Камион кипер
Носивост 125000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 13.34 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Hong Kong
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се