Филтри -

Камиони SINOTRUK

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

62 огласа: Камиони SINOTRUK

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 20000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 20 м³
Година Километража Сила
Кина, Jinan Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25640 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 26500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
121.500 US$ EUR ≈ 113.600 €
Камион кипер
Носивост 33000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 23 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
21.800 US$ EUR ≈ 20.370 €
Камион кипер
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.506 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
17.457 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
16.503 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
17.100 US$ EUR ≈ 15.980 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
камион кипер SINOTRUK камион кипер SINOTRUK камион кипер SINOTRUK
3
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.820 €
Камион кипер
Зафатнина 25 м³
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 16000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 450 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
67.700 US$ EUR ≈ 63.270 €
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2021 Километража 7608 км Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 13000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 10.13 м³
Година Километража 4200 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 125000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 13.34 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.820 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 25 м³
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
6.600 US$ EUR ≈ 6.168 €
Камион-цистерна
Зафатнина 27 м³
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.800 US$ EUR ≈ 11.960 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.020 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.346 €
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.820 €
Камион за шлепување
Носивост 40000 кг Евро Euro 2
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.820 €
Камион за шлепување
Евро Euro 2
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Камион кипер
Носивост 12730 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.200 €
Камион кипер
Носивост 15500 кг Евро Euro 2 Зафатнина 22.91 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.158 €
Камион кипер
Година 09/2021 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
17.800 US$ EUR ≈ 16.640 €
Камион кипер
Носивост 125000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 13.34 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се