Филтри -

Камиони SINOMACH

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони SINOMACH: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.800 US$ EUR ≈ 30.800 €
Камион кипер
Носивост 60000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.45 м³
Година 2016 Километража 76000 км Сила 377 кс
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се