Филтри -

Камиони SIDES

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони SIDES: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион SIDES 35.750 GM 6x6 - S2000.15 - Crashtender, Airport Fire Truck, Flug
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Воен камион
Носивост 17200 кг
Година 1997-06-01 Километража 46604 км Сила 750 кс
Холандија, Tilburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се