Филтри -

Камиони SHACMAN од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони SHACMAN од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер SHACMAN X3000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 31500 кг
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
камион кипер SHACMAN X3000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25500 кг
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-шасија SHACMAN X3000 6×4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 28500 кг
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
камион кипер SHACMAN X3000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25500 кг
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
камион кипер SHACMAN X3000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 31500 кг
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се