Филтри -

Камиони SHACMAN од Кина

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

36 огласа: Камиони SHACMAN од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион за транспорт на гориво SHACMAN SX2255 6x6 нови камион за транспорт на гориво SHACMAN SX2255 6x6 нови камион за транспорт на гориво SHACMAN SX2255 6x6
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.550 €
Камион кипер
Зафатнина 19.32 м³
Година 02/2019 Километража 15000 км Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
камион кипер SHACMAN F3000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 20000 кг Зафатнина 16 м³
Година 03/2018 Километража 15000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.970 €
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 12/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
41.000 US$ EUR ≈ 38.030 €
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 01/2024 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.960 €
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 12/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.110 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.110 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 03/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
39.400 US$ EUR ≈ 36.550 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
нови камион кипер SHACMAN X3000 6x4 Dump Truck for Sale In Dar Es Salaam - Y нови камион кипер SHACMAN X3000 6x4 Dump Truck for Sale In Dar Es Salaam - Y нови камион кипер SHACMAN X3000 6x4 Dump Truck for Sale In Dar Es Salaam - Y
3
Контактирајте го продавачот
38.500 US$ EUR ≈ 35.710 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 36.180 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 44.530 €
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 10/2022 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 36.180 €
Камион кипер
Година 10/2022 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
41.000 US$ EUR ≈ 38.030 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 12/2022 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
39.500 US$ EUR ≈ 36.640 €
Камион кипер
Година 2022 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
15.800 US$ EUR ≈ 14.660 €
Воен камион
Година 04/2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Воен камион
Година 04/2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
16.800 US$ EUR ≈ 15.580 €
Воен камион
Година 07/2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.700 €
Воен камион
Година 2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија хидраулично
Година Километража 45000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Камион кипер
Суспензија хидраулично
Година Километража 45000 км Сила
Кина, Shanghai
камион кипер SHACMAN f3000 камион кипер SHACMAN f3000
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 01/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.910 €
Камион кипер
Година Километража Сила
Кина, Taian Shi
камион кипер SHACMAN камион кипер SHACMAN камион кипер SHACMAN
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
15.800 US$ EUR ≈ 14.660 €
Камион кипер
Година 05/2018 Километража Сила
Кина
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се