Филтри -

Камиони SHACMAN SHAANXI од Украина

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони SHACMAN SHAANXI од Украина: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
96.100 US$ EUR ≈ 80.860 €
Камион кипер
Носивост 40000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 26 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2021 Километража 6 км Сила 375 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.3 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2021 Километража 7500 км Сила 375 кс
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.3 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 03/2021 Километража 7000 км Сила 375 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
88.000 US$ EUR ≈ 74.040 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2021 Километража 6 км Сила 375 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
88.000 US$ EUR ≈ 74.040 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2021 Километража 6000 км Сила 375 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
86.000 US$ EUR ≈ 72.360 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.3 м³ Суспензија пружина/пружина Модел SX3258DT384
Година 01/2021 Километража 6000 км Сила 375 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
86.000 US$ EUR ≈ 72.360 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.5 м³ Суспензија хидраулично
Година 01/2021 Километража 1 км Сила 375 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 11500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 03/2021 Километража 6000 км Сила 214 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
82.000 US$ EUR ≈ 68.990 €
Камион кипер
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 25 м³
Година 2021 Километража Сила 375 кс
Украина, Київ
нови камион кипер SHACMAN SHAANXI F3000 нови камион кипер SHACMAN SHAANXI F3000
2
Контактирајте го продавачот
89.000 US$ EUR ≈ 74.880 €
Камион кипер
Носивост 40 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35 м³
Година 2021 Километража Сила 375 кс
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
92.000 US$ EUR ≈ 77.410 €
Камион за превоз на зрна
Евро Euro 5 Зафатнина 31 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила 336 кс
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 71.520 €
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.3 м³
Година 2021 Километража Сила 336 кс
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 79.930 €
Камион кипер
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
89.000 US$ EUR ≈ 74.880 €
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 15.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
86.000 US$ EUR ≈ 72.360 €
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.3 м³
Година 2021 Километража Сила 375 кс
Украина, Кременчуг
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се