Камиони SHACMAN SHAANXI од Русија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони SHACMAN SHAANXI од Русија: 12 огласа
€ 17.690 ≈ US$ 20.866
Камион кипер
Носивост 49000 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=26.22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 153060 км Сила 385 кс
Русија, Москва
€ 73.350 ≈ US$ 86.512
Камион кипер
Носивост 31000 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража Сила 336 кс
Русија, Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Clicking here, you consent to our privacy policy and user agreement.
€ 26.470 ≈ US$ 31.217
Камион кипер
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 102595 км Сила 336 кс
Русија, Москва
€ 86.230 ≈ US$ 101.699
Камион кипер
Носивост 41000 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=19.32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража Сила 375 кс
Русија, Москва
€ 15.480 ≈ US$ 18.258
Камион кипер
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=22.6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 285321 км Сила 336 кс
Русија, Новосибирск
€ 26.540 ≈ US$ 31.299
Камион кипер
Носивост 35000 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=26 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража Сила 380 кс
Русија, Москва
€ 17.690 ≈ US$ 20.866
Камион кипер
Носивост 10685 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 360290 км Сила 336 кс
Русија, Москва
€ 77.060 ≈ US$ 90.881
Камион кипер
Евро Euro 4 Зафатнина V=26.2 м³
Година 2017 Километража Сила 375 кс
Русија, Московская обл.,г. Котельники
€ 66.210 ≈ US$ 78.084
Камион кипер
Евро Euro 4 Зафатнина V=19.3 м³
Година 2017 Километража Сила 336 кс
Русија, Московская обл.,г. Котельники
€ 26.470 ≈ US$ 31.217
Камион кипер
Носивост 13900 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=26 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 214364 км Сила 336 кс
Русија, Москва
€ 17.900 ≈ US$ 21.110
Камион кипер
Носивост 10685 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 112072 км Сила 336 кс
Русија, Москва
€ 19.630 ≈ US$ 23.148
Камион кипер
Носивост 13960 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=24 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража Сила 336 кс
Русија, г.Москва
Омилени : 0 Споредба : 0