Камиони SHACMAN SHAANXI од Русија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони SHACMAN SHAANXI од Русија: 7 огласа
€ 39.850 RUB 2.985.000 ≈ US$ 45.215
Камион кипер
Носивост 13900 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=27 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 98208 км Сила 336 кс
Русија, Москва
€ 39.850 RUB 2.985.000 ≈ US$ 45.215
Камион кипер
Носивост 13900 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=27 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 72980 км Сила 336 кс
Русија, Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 17.090 RUB 1.280.000 ≈ US$ 19.389
Камион кипер
Носивост 32400 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=26 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 193145 км Сила 380 кс
Русија
€ 14.550 RUB 1.090.000 ≈ US$ 16.511
Камион кипер
Носивост 35000 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=26 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража Сила 380 кс
Русија, Москва
€ 26.700 RUB 2.000.000 ≈ US$ 30.295
Камион кипер
Носивост 13400 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=26 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 107889 км Сила 374 кс
Русија
€ 26.700 RUB 2.000.000 ≈ US$ 30.295
Камион кипер
Носивост 13400 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=26 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 97407 км Сила 374 кс
Русија
€ 18.490 RUB 1.385.000 ≈ US$ 20.979
Камион кипер
Носивост 10685 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 360346 км Сила 336 кс
Русија, Москва
Омилени : 0 Споредба : 0