Филтри -

Камиони SHACMAN SHAANXI од Кина

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

23 огласа: Камиони SHACMAN SHAANXI од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Hefei, Anhui
Контактирајте го продавачот
17.400 US$ EUR ≈ 15.960 €
Камион кипер
Носивост 40000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 12.5 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 2000 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 13000 кг Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 01/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.340 €
Камион кипер
Зафатнина 20 м³
Година 02/2019 Километража 15000 км Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Hefei, Anhui
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 12000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 2000 км Сила
Кина, Hefei, Anhui
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.260 €
Камион кипер
Носивост 16000 кг Евро Euro 5
Година 03/2019 Километража Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 17000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Hefei, Anhui
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Камион кипер
Суспензија хидраулично
Година Километража 45000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија хидраулично
Година Километража 45000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
19.100 US$ EUR ≈ 17.520 €
Камион кипер
Носивост 35000 кг Зафатнина 25 м³
Година 2018 Километража 18800 км Сила
Кина, shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 12 м³
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.760 €
Камион кипер
Година Километража Сила
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 20.16 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 150000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 12.6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
46.500 €
Камион кипер
Година 06/2022 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
40.800 US$ EUR ≈ 37.420 €
Камион кипер
Година 12/2022 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei, Anhui
Контактирајте го продавачот
17.800 US$ EUR ≈ 16.330 €
Камион кипер
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 20.16 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 16000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се