Филтри -

Камиони SHACMAN SHAANXI

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони SHACMAN SHAANXI: 29 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување SHACMAN SHAANXI
3
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
нови камион кипер SHACMAN SHAANXI SX33186T366
6
Контактирајте го продавачот
96.100 US$ EUR ≈ 79.280 €
Камион кипер
Носивост 40000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 26 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2021 Километража 6 км Сила 375 кс
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион кипер SHACMAN SHAANXI SX3258DR384
5
Контактирајте го продавачот
88.000 US$ EUR ≈ 72.600 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2021 Километража 6 км Сила 375 кс
Украина, Киев
нови камион кипер SHACMAN SHAANXI SX3258DT384
5
Контактирајте го продавачот
86.000 US$ EUR ≈ 70.950 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.3 м³ Суспензија пружина/пружина Модел SX3258DT384
Година 01/2021 Километража 6000 км Сила 375 кс
Украина, Киев
нови камион кипер SHACMAN SHAANXI SX3258DR384
4
Контактирајте го продавачот
88.000 US$ EUR ≈ 72.600 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2021 Километража 6000 км Сила 375 кс
Украина, Киев
нови камион кипер SHACMAN SHAANXI SX3258DR384
4
Контактирајте го продавачот
86.000 US$ EUR ≈ 70.950 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.5 м³ Суспензија хидраулично
Година 01/2021 Километража 1 км Сила 375 кс
Украина, Киев
нови камион кипер SHACMAN SHAANXI F3000 (в наличии!!)
18
Контактирајте го продавачот
86.000 US$ EUR ≈ 70.950 €
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.3 м³
Година 2020 Километража Сила 375 кс
Украина, Кременчуг
нови камион кипер SHACMAN SHAANXI F3000
14
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 70.130 €
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.3 м³
Година 2020 Километража Сила 336 кс
Украина, Кременчуг
нови камион за превоз на зрна SHACMAN SHAANXI F3000 (в наличии в Украине)
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
84.000 US$ EUR ≈ 69.300 €
Камион за превоз на зрна
Евро Euro 5 Зафатнина 31 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Сила 336 кс
Украина, Кременчуг
нови камион кипер SHACMAN SHAANXI F3000 6х4 (усиленный карьерный вариант)
8
Контактирајте го продавачот
89.000 US$ EUR ≈ 73.430 €
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 15.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Кременчуг
нови камион кипер SHACMAN SHAANXI F3000 8x4
11
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 78.380 €
Камион кипер
Година 2020 Километража Сила
Украина, Кременчуг
камион кипер SHACMAN SHAANXI FD3000
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
камион кипер SHACMAN SHAANXI 380
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
камион кипер SHACMAN SHAANXI F3000
3
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 30000 кг
Година 02/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
камион кипер SHACMAN SHAANXI
3
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се