Филтри -

Камиони SDLG

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони SDLG: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер SDLG MT86
7
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
48.800 US$ EUR ≈ 41.470 €
Камион кипер
Носивост 60000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 0.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 56800 км Сила 420 кс
Кина, Shanghai
камион кипер SDLG MT86
5
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
49.800 US$ EUR ≈ 42.320 €
Камион кипер
Носивост 60000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.4 м³
Година 2017 Километража 56000 км Сила 420 кс
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се