Филтри -

Камиони SCHMITZ CARGOBULL

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони SCHMITZ CARGOBULL: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
50.460 € PLN 231.000 PLN
Камион со завеса
Година 2016 Километража 280000 м/ч Сила
Полска, Konstantynów Łódzki
Контактирајте го продавачот
14.530 € PLN 66.500 PLN
Камион кипер
Година 2011 Километража Сила
Полска, Kowalew
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се