Камиони SCHMIDT

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони SCHMIDT: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер SCHMIDT AEBI MT 750 4X4 KIPPER 6cil winterdienst MT750 3 ZIJDIGE KIPPER
17
39.900 € USD ≈ 43.360 US$
Камион кипер
Носивост 3530 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=1.9 м³
Година 2014 Километража 484 км Сила 120 кс
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
нови камион кипер SCHMIDT aebi multicar
23
39.900 € USD ≈ 43.360 US$
Камион кипер
Носивост 3530 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=1.3 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 484 км Сила 163 кс
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се