Филтри -

Камиони SCANVO

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони SCANVO: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила SCANVO EKA SWEDEN RECOVERY BODY
5
9.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година Километража Сила
Полска
камион со рамна платформа SCANVO P114
15
ВИДЕО
12.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 20539 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 1998-07-09 Километража 340000 км Сила 360 кс
Латвија, Stende
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се