Филтри -

Камиони SCANIA од Украина

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони SCANIA од Украина: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2008 Километража Сила
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Дніпро́
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 63.730 €
Камион со церада
Зафатнина 9290 м³
Година 2013 Километража 300 км Сила
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 58.830 €
Камион кипер
Година 2001 Километража Сила
Украина, м. Луцьк
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 58.830 €
Камион кипер
Година 2002 Километража Сила
Украина, м. Луцьк
камион кипер SCANIA R124LA
1
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 58.830 €
Камион кипер
Година 2002 Километража Сила
Украина, м. Луцьк
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Камион кипер
Зафатнина 110 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија KH-Kipper
Година 2008 Километража 650000 км Сила
Украина, Kozyatyn
Контактирајте го продавачот
32.500 US$ EUR ≈ 31.870 €
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1097000 км Сила
Украина, Киев
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се