Филтри -

Камиони SCANIA од Турција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони SCANIA од Турција: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
76.950 €
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 332266 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
76.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2015 Километража 182000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
76.950 €
Камион кипер
Носивост 32000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2015 Километража 181000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
70.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 234472 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
88.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 141064 км Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
76.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 189428 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
82.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 280164 км Сила
Турција, İSTANBUL
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се