Филтри -

Камиони SCANIA од Словенија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони SCANIA од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Модел 1.21
Година 12/2013 Километража 798000 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
16.700 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 9440 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1983 Километража 245000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 10290 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1983 Километража 512000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 10360 кг Евро Euro 2
Година 1994 Километража 270000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
106.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 16000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 07/2017 Километража 370000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
149.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Модел ROLFO C2S1 EGO DYNAMIC
Година 2015 Километража 700000 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11300 кг Евро Euro 2 Зафатнина 12500 л Суспензија пружина/пневматски Модел SCHWINGENSCHLOGEL
Година 08/1996 Километража 655645 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
14.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 363000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се