Филтри -

Камиони SCANIA од Словачка

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони SCANIA од Словачка: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2006 Километража 590000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 15550 кг Евро Euro 4 Зафатнина 56.39 м³
Година 2008-06 Километража 1027783 км Сила
Словачка, Štúrovo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
91.080 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Носивост 11000 кг
Година 2011 Километража 285123 км Сила
Словачка, Prešov
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Камион кипер
Носивост 16500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12900 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Meiller
Година 12/2008 Километража 645733 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Schwarzmüller
Година Километража 404977 км Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 3
Година 3/2004 Километража 455766 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
51.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14515 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 616888 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
54.600 €
Камион кипер
Носивост 11000 кг
Година 2010 Километража 433123 км Сила
Словачка, Prešov
Контактирајте го продавачот
70.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3
Година 8/2005 Километража 110082 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
70.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3
Година 8/2005 Километража 110082 км Сила
Словачка, Levice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се