Филтри -

Камиони SCANIA од Шведска

Резултати од пребарување: 164 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

164 огласа: Камиони SCANIA од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-02-28 Километража 926199 км Сила
Шведска, Kungsõngen (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 3 Зафатнина 0.3 м³
Година 01/2002 Километража 740960 км Сила
Шведска, Kungsõngen (Stockholm)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
26.470 € SEK 300.000 SEK
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Сила
Шведска, Västerbotten
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.560 € SEK 369.000 SEK
Камион-контејнер
Година 2014 Километража Сила
Шведска, Uppsala
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
аукција 2.647 € SEK 30.000 SEK
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2009 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
21.234 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12570 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-01-01 Километража 1396848 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
25.657 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 13317 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-01-01 Километража 810730 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 14770 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-01-01 Километража 1081215 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
аукција 529,50 € SEK 6.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2011 Километража Сила
Шведска, Värnamo
аукција 2.736 € SEK 31.000 SEK
Камион рол кипер
Година 1999 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 6.177 € SEK 70.000 SEK
Камион за транспорт на возила
Носивост 7630 кг
Година 2000 Километража Сила
Шведска, Surte
Контактирајте го продавачот
аукција 3.177 € SEK 36.000 SEK
Камион-ладилник
Носивост 13240 кг Евро Euro 3
Година 2003 Километража 854444 км Сила
Шведска, Västervik
аукција 13.240 € SEK 150.000 SEK
Камион рол кипер
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 377952 км Сила
Шведска, Karlstad
аукција 8.824 € SEK 100.000 SEK
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 18.530 € SEK 210.000 SEK
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2011 Километража Сила
Шведска, Kallinge
Контактирајте го продавачот
8.710 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 20350 кг Зафатнина 0.35 м³
Година 2000 Километража 780000 км Сила
Шведска, Dalarna
Контактирајте го продавачот
23.314 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16280 кг Зафатнина 0.5 м³
Година 2008 Километража 1432579 км Сила
Шведска, Skåne
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2011 Километража 1135763 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион за транспорт на возила
Година 2000 Километража 968987 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион рол кипер
Година 2011 Километража 4432148 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион рол кипер
Година 2011 Километража 4432148 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2003 Километража 854444 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион рол кипер
Година 2009 Километража 587040 км Сила
Шведска
аукција 61.950 € SEK 702.000 SEK
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 713778 км Сила
Шведска, Karlstad
аукција 926,60 € SEK 10.500 SEK
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 514760 км Сила
Шведска, Karlstad
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 164 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се