Филтри -

Камиони SCANIA од Швајцарија

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

38 огласа: Камиони SCANIA од Швајцарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.420 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 9200 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 781250 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 4
Година 2005-07 Километража 505900 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-07 Километража 757000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 45.98 м³
Година 2013-07 Километража 673700 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-04-17 Километража 506759 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 23700 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 440555 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 6640 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-04-18 Километража 907653 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 23700 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 447366 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
10.200 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 8500 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 471316 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
15.300 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 10400 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1994-03-01 Километража 254393 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 13000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 449664 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
45.390 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 24900 кг Евро Euro 6
Година 2013 Километража 709142 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-02 Километража 834000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
13.770 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 517601 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
60.690 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 18200 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 439513 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 200 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2001-08-10 Километража 134834 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
61.149 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 12800 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 338702 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Зафатнина 9.33 м³
Година 2009-12 Километража 365000 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
камион-ладилник SCANIA R420 LB 4x2 камион-ладилник SCANIA R420 LB 4x2 камион-ладилник SCANIA R420 LB 4x2
3
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2005 Километража 624000 км Сила
Швајцарија, Bülach
Контактирајте го продавачот
16.830 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 16500 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража 469830 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 15300 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-04-11 Километража 610024 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 16000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Носивост 8470 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-04-11 Километража 908369 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2013-04 Километража 258000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2009-10 Километража 145000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се