Филтри -

Камиони SCANIA од Шпанија

Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

140 огласа: Камиони SCANIA од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 4
Година 2007-02 Километража 1000000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 3 Зафатнина 17 м³
Година 2002-12 Километража 500000 км Сила
Шпанија, Soria
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Модел 18TN
Година 2013 Километража 520000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Суспензија пружина/пневматски
Година 1991-10-18 Километража Сила
Шпанија, Castellón de la Plana
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на зрна
Суспензија пружина/пружина
Година 06/1985 Километража 1086000 км Сила
Шпанија, Castellón de la Plana
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Зафатнина 65 м³
Година 2003-10-03 Километража 2862 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
камион со рамна платформа SCANIA R490
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 11010 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 266999 км Сила
Шпанија, Amposta-Tarragona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 8100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 50.02 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 525000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион рол кипер
Година 01/2006 Километража 1067699 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 1999 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион рол кипер
Година 06/2007 Километража 1110138 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел P320
Година 2022 Километража 380115 км Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 20000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2007 Километража 712000 км Сила
Шпанија, Esquivias (Toledo)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 05/2015 Километража 429950 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 05/2009 Километража 406000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 03/2010 Километража 206000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Година 03/2008 Километража 398440 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 02/2008 Километража 530000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година 02/2011 Километража 500000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година 01/2007 Километража 258913 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година 10/2010 Километража 485859 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година 03/2007 Километража 512500 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година 10/2009 Километража 501865 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се