Филтри -

Камиони SCANIA од Романија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

19 огласа: Камиони SCANIA од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Камион рол кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 562000 км Сила
Романија, Ploiești
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 730000 км Сила
Романија, Sadu
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
103.300 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 645000 км Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
169.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 941000 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
125.500 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 360860 км Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
72.200 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 401000 км Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
94.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 578000 км Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2006 Километража 467500 км Сила
Романија, Vatra Dornei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Контактирајте го продавачот
3,85 € RON 19 RON
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Романија, CRAIOVA
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 25000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 720000 км Сила
Романија, Negrești-Oaș
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Камион за транспорт на возила
Година 1997 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2017 Километража 230000 км Сила
Романија, Slătioara
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2008-01-01 Километража 409741 км Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Камион кипер
Година 1999 Километража 350000 км Сила
Романија, CRAIOVA
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 8500 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 460000 км Сила
Романија, Bolintin-Vale
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2013-01 Километража 367857 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2000 Километража 290000 км Сила
Романија, Bacău
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се