Филтри -

Камиони SCANIA од Португалија

Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

82 огласа: Камиони SCANIA од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 3
Година 12/2004 Километража 529652 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 6 Зафатнина 20000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2017 Километража 423112 км Сила
Португалија, Fátima
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2012 Километража 533246 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Камион со рамна платформа
Година 1989 Километража 285000 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 10/1997 Километража Сила
Португалија, Mozelos SMF
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Камион-контејнер
Година 07/2007 Километража 834000 км Сила
Португалија, Mozelos SMF
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 03/1989 Километража 552357 км Сила
Португалија, Enxara do Bispo
Britannia Export Consultants Limited
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Суспензија пружина/пневматски
Година 10/1999 Километража 621364 км Сила
Португалија, Trofa
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2010 Километража Сила
Португалија, Rio Maior
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2005 Километража 615000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2008 Километража 492000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2013 Километража 319000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Евро Euro 5
Година 07/2013 Километража 445000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 12/2007 Километража Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2010 Километража 457122 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 10000 л Суспензија пружина/пружина
Година 11/1987 Километража 501308 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2012 Километража 1012434 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 05/2005 Километража 936202 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година 1997 Километража 353000 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Камион рол кипер
Година 2010 Километража Сила
Португалија, Carregal do Sal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/1995 Километража 137000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Камион со рамна платформа
Година 2005 Километража 359432 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион платформа
Година 1996 Километража 520000 км Сила
Португалија, Leiria
камион со церада SCANIA 82H камион со церада SCANIA 82H камион со церада SCANIA 82H
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се