Филтри -

Камиони SCANIA од Полска

Резултати од пребарување: 260 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони SCANIA од Полска: 260 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник SCANIA P280 , E5 , 18 EPAL , Meat HOOKS , tail lift , retarder , sleep
42
Контактирајте го продавачот
26.150 € PLN 120.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 6850 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.33 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 700000 км Сила 280 кс
Полска, Kraków
камион рол кипер SCANIA R490 , E6 , 8X2-4 , tridem , NEW HOOK 22T HYVA , chassis 9m , re
30
Контактирајте го продавачот
54.480 € PLN 250.000 PLN
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел HYVA 22-60-S
Година 2015 Километража 1000000 км Сила 490 кс
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион рол кипер SCANIA P410 , E6 , 6X2 , 60k km , NEW HOOK 20T , steer / lift axle , Lo
59
Контактирајте го продавачот
101.300 € PLN 465.000 PLN
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 60000 км Сила 410 кс
Полска, Kraków
камион-шасија SCANIA R490 , E6 , 8X2/4 , Tridem , chassis 9m , 2x lift axle , retarde
27
Контактирајте го продавачот
26.150 € PLN 120.000 PLN
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1000000 км Сила 490 кс
Полска, Kraków
камион-цистерна за млеко SCANIA P410 , E6 , 6X2 , 20.000km ! ! ! , 2 units , steer/lift axle , 3
50
Контактирајте го продавачот
86.080 € PLN 395.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Носивост 16220 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 20000 км Сила 410 кс
Полска, Kraków
камион-цистерна за млеко SCANIA P410 , E6 , 6X2 , 20.000km ! ! ! , 2 units , steer/lift axle , 3
53
Контактирајте го продавачот
86.080 € PLN 395.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Носивост 16220 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 20000 км Сила 410 кс
Полска, Kraków
камион кипер SCANIA G360
44
Контактирајте го продавачот
76.270 € PLN 350.000 PLN
Камион кипер
Носивост 9745 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10.36 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 90000 км Сила 360 кс
Полска, Kraków
камион за превоз на коњи SCANIA R164 V8, 6x2, 2 hydraulic decks, 70m2 , live stock + приколка за превоз на животни
32
Контактирајте го продавачот
26.150 € PLN 120.000 PLN
Камион за превоз на коњи
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 1000000 км Сила 480 кс
Полска, Kraków
камион кипер SCANIA P400 , E5 , 8x4/4 , NEW MODEL , tipper 18m3 , manual , low cab
39
Контактирајте го продавачот
52.300 € PLN 240.000 PLN
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 300000 км Сила 400 кс
Полска, Kraków
камион со автоподигнувач на контејнер SCANIA P410, E6, 6x2, 60,000 KM, 6m frame, PTO, low cabin, NEW GATE 18T
28
Контактирајте го продавачот
102.400 € PLN 470.000 PLN
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 60000 км Сила 410 кс
Полска, Kraków
камион-шасија SCANIA P410 , E6 , 6X2 , chassis 6m , PTO , LOW CAB , manual , retarder
43
Контактирајте го продавачот
80.630 € PLN 370.000 PLN
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 60000 км Сила 410 кс
Полска, Kraków
камион кипер SCANIA 6x6 P340 3 SIDED TIPPER
15
Контактирајте го продавачот
47.940 € PLN 220.000 PLN
Камион кипер
Носивост 11180 кг
Година 2008 Километража 170000 км Сила 340 кс
Полска, Kraków
камион за превоз на животни SCANIA R164 V8 , 6x2 , 2 hydraulic decks , 70m2 , live stock + приколка за превоз на животни
32
Контактирајте го продавачот
26.150 € PLN 120.000 PLN
Камион за превоз на животни
Носивост 10800 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 1000000 км Сила 480 кс
Полска, Kraków
камион-ладилник SCANIA G490, Meat hooks , 19 EPAL
14
Контактирајте го продавачот
64.290 € PLN 295.000 PLN
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 45.46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 560000 км Сила 490 кс
Полска, Kraków
камион за превоз на животни SCANIA R164 V8 , 6x2 , 2 hydraulic decks , 70m2 , live stock + приколка за превоз на животни
32
Контактирајте го продавачот
26.150 € PLN 120.000 PLN
Камион за превоз на животни
Носивост 10800 кг Евро Euro 3 Зафатнина 75.46 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 1000000 км Сила 480 кс
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 260 огласа
Прикажи
Претплати се