Филтри -

Камиони SCANIA од Норвешка

Резултати од пребарување: 102 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

102 огласа: Камиони SCANIA од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.385 €
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 15000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-02 Километража 540000 км Сила
Норвешка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 15000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-08 Километража 288000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-07 Километража 560000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
18.689 €
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година Километража 736000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.026 €
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.446 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година Километража 953000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.254 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2000-01-01 Километража Сила
Норвешка, Os
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2008-05 Километража 405000 км Сила
Норвешка
камион кипер SCANIA R560 *8x4 *Retarder *280tkm *Steel / Steel
1
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-12 Километража 280000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
28.081 €
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.655 €
Камион рол кипер
Носивост 13915 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 675000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.419 €
Камион-контејнер
Носивост 16175 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-01 Километража 738000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
аукција 3.439 € NOK 37.000 NOK
Камион кипер
Носивост 13280 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 537800 км Сила
Норвешка, Trondheim
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Камион-контејнер
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-08 Километража 578000 км Сила
Норвешка, Langhus
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2003-05 Километража 599000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-06 Километража 600000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000-03 Километража 419000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
11.176 €
Камион-ладилник
Носивост 16015 кг Евро Euro 4 Зафатнина 47.69 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 885000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел 20 Ton
Година 06/2016 Километража 541500 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
26.202 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 209316 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-02 Километража 435000 км Сила
Норвешка, Langhus
Контактирајте го продавачот
75.038 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-ладилник
Носивост 14730 кг
Година 2015 Километража 158950 км Сила
Норвешка, Tiller
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 102 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се