Филтри -

Камиони SCANIA од Литванија

Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

83 огласа: Камиони SCANIA од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12650 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2013 Километража 916500 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
12.250 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 19100 кг Евро Euro 2 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/1998 Километража 587000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15790 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2010 Километража 639000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17280 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2007 Километража 928647 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2010 Километража 314432 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3
Година 06/2010 Километража 510500 км Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 01/2012 Километража 1400000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 1988 Километража 641000 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 06/1995 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 459000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/1998 Километража 1000000 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 1989 Километража 366261 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1985 Километража 805799 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
аукција 9.600 €
Камион кипер
Евро Euro 1 Модел PHN 763
Година 1992 Километража 995972 км Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 900000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција 21.250 €
Камион кипер
Носивост 16825 кг Евро Euro 3 Модел MAUR BILPÅBYGG
Година 2005 Километража 750000 км Сила
Литванија, Šilalė
камион рол кипер SCANIA R490 LL камион рол кипер SCANIA R490 LL камион рол кипер SCANIA R490 LL
3
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 07/2015 Километража 673966 км Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 52400 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Камион-ладилник
Носивост 7790 кг Евро Euro 4
Година 12/2007 Километража 388000 км Сила
Литванија, Vilnius
изотермален камион SCANIA 420 изотермален камион SCANIA 420 изотермален камион SCANIA 420
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Евро Euro 4
Година 05/2009 Километража 1192000 км Сила
Литванија, Kuprioniškės
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Суспензија пружина/пружина
Година 04/2001 Километража Сила
Литванија, Širvintos
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 07/2002 Километража 666420 км Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 01/2010 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 06/2014 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се