Филтри -

Камиони SCANIA од Летонија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

22 огласа: Камиони SCANIA од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Камион кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража 563150 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 16 м³
Година 05/2008 Километража 675000 км Сила
Латвија, Tukums
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.300 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16500 кг Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 04/2002 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16700 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1989-01-05 Километража 790821 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 1997 Километража 938771 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 1108524 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2008 Километража 353723 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2002 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
21.800 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 218000 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 61.61 м³
Година 01/2006 Километража 249 км Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 11/2010 Километража 514000 км Сила
Латвија, Tiraine
камион кипер SCANIA 4x4   P114 камион кипер SCANIA 4x4   P114 камион кипер SCANIA 4x4   P114
3
Контактирајте го продавачот
23.700 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2001 Километража 410000 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2011 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
33.800 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 510000 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2010 Километража 585000 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 06/2009 Километража 819000 км Сила
Латвија, Tiraine
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Воен камион
Носивост 4580 кг Суспензија пружина/пружина
Година 07/1976 Километража 26116 км Сила
Латвија, Brankas
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Воен камион
Носивост 4580 кг Суспензија пружина/пружина
Година 04/1976 Километража 35025 км Сила
Латвија, Brankas
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 455000 км Сила
Латвија, Rīga
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се